Proerecta – 100% silná, tvrdá recenze a zkušenosti

proerecta shot recenze

Ani pánové nejsou stroje a erekce rozhodně nemá kouzelné tlačítko, díky němuž by fungovala na požádání. Někdy se tak stane, že příroda nefunguje tak, jak bychom potřebovali. Co s tím, když muž „nemůže“? Řešení nabídne Proerecta. Tyto přípravky jsou inovativním přírodním prostředkem s jedinečným složením, díky kterému muž opět dokáže najít svou ztracenou sílu a mužnost.

Co je Proerecta?

Proerecta je přírodním doplňkem stravy určeným pro podporu sexuálního zdraví, zejména pak erekce.

S čím produkty Proerecta mužům pomáhají?

Tyto doplňky jsou v první řadě určeny pro všestranné zlepšení sexuálního života, výkonnosti, péči o prostatu a močové ústrojí.

Jejich efekt je založen na podpoře mikrocirkulace, která vede ke schopnosti dosáhnout delší pevnější erekce. Současně podle informací, které se mi podařilo dohledat, muži, kteří s touto značkou mají zkušenosti, potvrzují, že s pravidelným užíváním přípravků Proerecta je snazší erekci udržet.

Přípravek zvyšuje celkovou vitalitu a energii, a tedy i výdrž v sexu. Zároveň pomáhá odbourat stres a zvyšuje libido.

Jaký je rozdíl mezi Proerecta Klasik, Shot a LONG?

Každý z produktů má odlišnou podobu, efekt i cílovou skupinu. Proerecta Klasik jsou tobolky určené pro okamžité používání. Proerecta Shot je nápoj se zrychleným nástupem účinku. Proerecta LONG se dodává v tabletách a je určen pro dlouhodobé užívání, a to hlavně pro muže ve věku nad 40 let.

Recenze produktů Proerecta podrobněji:

  1. Proerecta Shot
  2. Proerecta LONG
  3. Proerecta Klasik

Proerecta Shot

proerecta shot recenze
Balení Proerecta Shot

Proerecta Shot je nápojem, který využívá sílu bylinných extraktů, zejména pak ženšenu pravého, rozchodnice růžové a extraktu z hroznů. Zároveň je složení obohaceno aminokyselinami, adaptogenem a guaranou.

Díky tomu podporuje sexuální zdraví a zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů. S nadsázkou jej lze proto označit doslova jako energy drink pro penis. Zároveň se podílí na podpoře normální činnosti cévního systému.

Nápoj se snadno užívá a benefitem, který musím zmínit, je i to, že vyniká příjemnou chutí. Vypít je jej potřeba 30 minut před stykem. Specifický je zrychleným nástupem účinku, působí až 2x rychleji než tobolky. Přípravek nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Etiketa Proerecta SHOT. Zdroj: Proerecta.cz

Proerecta LONG

proerecta long
Proerecta Long

Proerecta LONG jsou tobolkami, které byly vyvinuty speciálně s ohledem na zralé muže. Už po 40. narozeninách mají muži v sexuální oblasti potíže. V tomto věku jsou muži sice stále sexuálně aktivní, ale každý druhý se musí dle lékařských statistik potýkat s poruchami erekce.

Tento přípravek je proto navržen pro dlouhodobou péči o mužské sexuální zdraví. Jeho složení je založeno na bázi bylinných extraktů, konkrétně výtažku z rostliny maca peruánská a extraktu z hroznových jader. Tyto látky jsou doplněny aminokyselinami, vitamíny a minerály (vitamín D3, vitamín C, zinek, hořčík). Díky tomu Proerecta LONG především přispívá k vyrovnání hladiny testosteronu. To vede k udržení schopnosti normální plodnosti a reprodukce.

Pro adekvátní efekt je proto nutné tento přípravek užívat dlouhodobě, tedy nejméně měsíc. Denně užijte 2 tobolky, které je potřeba zapít sklenicí vody.

Proerecta LONG etiketa. Zdroj: Proerecta.cz

Proerecta Klasik

Lékaři uvádějí, že s diagnózou erektilní dysfunkce se za svůj život setká více než polovina mužů ve věkovém rozmezí 35-65 let.

Rozhodně tedy neplatí, že jde jen o „výsadu“ mužů v pokročilém věku. Řada pacientů však svůj problém neřeší. Přípravek Proerecta Klasik proto nabízí diskrétní pomoc v choulostivé situaci. Má formu tobolek, které mohou užívat všichni muži ve věku nad 18 let.

Bylinné složení je v tomto případě tvořeno extraktem z hroznových jader, guaranou a výtažky z ženšenu pravého a rozchodnice růžové. Tato unikátní kombinace je dále doplněna aminokyselinami.

Tobolky napomáhají ke správné funkci pohlavních orgánů a jejich užívání přispívá i k normálnímu stavu reprodukčního a kardiovaskularního systému.

Pro optimální účinek užijte vždy 1 až 2 tabletky před pohlavním stykem, a to nejméně 45 minut předem. Zapijeme vždy dostatečným množstvím vody. Tento přípravek se, pozor, neužívá pravidelně, ale vždy jen podle potřeby.

Jaké jsou účinky přípravku Proerecta?

Přípravek můžete využít pro posílení libida, zlepšení erekce, dále pro podporu funkce pohlavních orgánů, zvýšení prokrvení a k celkovému dodání vitality a fyzické kondice.

Zároveň napomáhá k udržení adekvátní hladiny testosteronu a zachování plodnosti a schopnosti reprodukce. Rovněž přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému a podporuje činnost cévního systému. Více se dozvíte v článku na ProErekce.cz Proerecta recenze.

Jaké je složení a účinné látky?

účinné látky
Ukázky účinných látek. Zdroj: Proerecta.cz
  • Maca peruánská
  • Ženšen pravý
  • Rozchodnice růžová
  • Semena hroznů
  • Guarana

Maca peruánská

Maca peruánská je rostlina, která pochází z peruánských And. Přírodní látky, které jsou v ní obsaženy, příznivě ovlivňují hormonální systém. U mužů působí na sexuální aktivitu a na počet a kvalitu spermií. Podobně jako Amarex. Jehož recenzi si můžete přečíst po kliknutí na odkaz.

Ženšen pravý

Vytrvalá bylina se považuje za doslova koktejl účinných látek. Obsahuje jich totiž širokou škálu. Jde hlavně o aminokyseliny, polysacharidy, vitamíny, ale především ginsenosidy. Ženšen tak napomáhá zvýšit vitalitu a dodá organismu energii. Používá se i pro zlepšení sexuálních funkcí obou pohlaví.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová posiluje nervový systém a působí jako adaptogen. Dodává proto energii a pomáhá mírnit stres. To mužům umožňuje bojovat s pocity nejistoty před sexuálním stykem. Ne nadarmo se rozchodnici také přezdívá „přírodní viagra“.

Semena hroznů

Hroznová jádra jsou kvalitním zdrojem antioxidantů. Mají i pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Stejně tak mají příznivý efekt na stav cév a pomáhají proto chránit před srdečně cévními onemocněními. Extrakt z hroznových jader stejně tak zlepšuje prokrvení a v důsledku toho i erekci.

Guarana

Gurarana nebo také Paulinie nápojová se používá především jako stimulant. Hlavní podíl na tom má kofein. Obsahuje však i jiné stimulanty, jako je theofylin a teobromin. Z dalších účinných látek se v semenech guarany nacházejí především antioxidanty. Tento přírodní prostředek se používá hlavně pro dodání energie.

Pomůže Proerecta při problémech s erekcí a malým libidem?

Proerecta může podpořit silnější erekci a dodat vám vitalitu. A to nejlépe v kombinaci se změnou životního stylu. Vyhněte se proto kouření a nadměrnému užívání alkoholu. Nezapomeňte také, že je vhodné upravit životosprávu a snížit tělesnou hmotnost.

Pokud vaše problémy s erekcí neustupují, případně se zhoršují, navštivte však lékaře. Hlavní a nejčastější příčinou poruch erekce jsou cévní onemocnění. Zanedbání zdravotního stavu může vést k ateroskleróze. Podle toho, které tepny tzv. kornatění postihne, dále tento stav v nejzávažnějších případech vyústí v komplikace, jako je ochrnutí či mozková mrtvice. Konzultaci s odborníkem proto neodkládejte.

Mají přípravky Proerecta nežádoucí účinky?

Nežádoucí účinky u zdravých jedinců známy nejsou, je nicméně na místě, abyste vždy dodržovali doporučené dávkování předepsané výrobcem.

Se svým ošetřujícím lékařem se nejprve ohledně Proerecty poraďte, pakliže užíváte jiné léky. Zásadně vyhnout byste se tomuto doplňku měli, pokud trpíte zvýšeným krevním tlakem, prodělali jste infarkt, mrtvici, případně se léčíte s jinými srdečními chorobami.

V souladu s doporučením výrobce nedoporučuji přípravky Proerecta užívat za předpokladu, že již užíváte další volně prodejné preparáty. Různé doplňky mohou jednak vést k příjmu nadměrných dávek účinných látek, případně tělo nadbytek vitamínů a minerálů vyloučí, takže užívání přípravků Proerecta nebude mít požadovaný efekt.

Závěrečné shrnutí a co říkají zkušenosti a recenze uživatelů s přípravky Proerecta

Proerecta je tedy všestranným prostředkem, který vám pomůže vrátit zpátky mužnost a dodat sebedůvěru. Budete schopni uspokojit vždy dokonale i svou partnerku, Proerecta se tak pro řadu mužů stala doslova zachráncem jejich partnerského vztahu.

Zdroj:
https://www.healthline.com/nutrition/benefits-of-maca-root
https://afrodiziaka.heureka.cz/proerecta-shot-8×60-ml/

Podobné příspěvky