Jak vybrat úžasný adventní kalendář pro muže

Adventni Kalendar Pro Muze

Zkrátit si čas Adventu je možné mnoha způsoby, ale od mala máme zažité otevírání okýnek na adventním kalendáři. Věděli jste, že tyto kalendáře jsou i pro dospělé a nemusí být pouze s čokoládou, ale je například rumový kalendář, kosmetický nebo dokonce LEGO. Pojďte se mnou vybrat nejlepší adventní kalendář pro může v roce 2024.

Jak vybrat adventní kalendář pro muže?

Výběr adventního kalendáře pro muže je jednodušší, než by se mohlo zdát. Jenže každého potěší něco jiného. Mě například potěší alkoholový kalendář jako je rumový adventní kalendář 2024, dalšího potěší klasický čokoládový a jiného kosmetický. Co si před nákupem kalendáře rozmyslet:

  1. Pro koho kalendáře je?
  2. Co má rád, co by ho potěšilo?
  3. Jaký je váš cenový rozpočet?

Z těchto jednoduchých 3 kroků nakonec můžete uvažovat o tom, co koupíte. Adventní kalendář můžete vybrat na specializované stránce se všemi kalendáři nebo si můžete prohlédnout můj seznam nejlepších adventních kalendářů pro rok 2024.

Nejlepší adventní kalendáře pro může 2024

1. Rumový adventní kalendář 2024

Rumovy Adventni Kalendar

Už jsem to psal, že mě rumový kalendář vždy potěší. V rumovém kalendáři je 24 vzorků rumů, 24 kartiček na poznámky a 2 degustační skleničky. Ty 2 skleničky jsou docela vtipné, protože rumové vzorky jsou o objemu 0,02l. To je malý panák. Jako jde to rozdělit mezi 2 lidi, ale pak má každý hrozně malý vzorek. To je malá nevýhoda tohoto kalendáře.

Určitě doporučuji, pokud budete degustovat ve dvou, si koupit 2 rumové kalendáře. Ať se nehádáte o to, kdo bude zrovna tenhle den otevírat okýnko kalendáře.

Cena toho kalendáře je všude stejná. Rumový adventní kalendář 2024 stojí 1999 Kč u všech prodejců.

2. Whisky adventní kalendář 2024

Whisky Adventni Kalendar

Pokud vám nebo vašemu muži nechutná rum, tak je možná na whisku. Whisky adventní kalendář obsahuje také 24 vzorků, ale tentokrát kvalitní whisky a 1 degustační sklenku, které je mezi milovníky whisky oblíbená.

Výhodou whisky adventního kalendáře je zejména větší objem vzorku. Objem jedné lahvičky whisky je 0,05l – to je velký panák. Tady už by si dva lidé pochutnali společně, ale zase je v kalendáři pouze jedna sklenka. Ale ta už se do docela slušně nahradit něčím jiným

Tento whisky adventní kalendář prodává pouze jeden eshop v ČR. Je to Alkohol.cz. Někdy se mu také přezdívá adventní kalendář Alkohol.

Whisky adventní kalendář stojí 2499 Kč a nikde jinde ho neprodávají.

3. Kosmetický adventní kalendář pro může 2024

Kosmeticky Adventni Kalendar

Ano, odhadujete to správně. Je to set několika kosmetických produktů v jednom balení. Kosmetický kalendář pro může má také 24 okýnek, ale pod každým je něco jiného.

Nebudu vám tady popisovat konkrétní obsah kalendář. Jsou tam jak produkty na pleť, tak na nehty, sprchové gely, tělové mýdlo a další. Výhodou je, že jde o velice kvalitní produkty, takže to nejsou nějaké supermarketové sprcháče, ale opravdu jde o kosmeticky výtečné přípravky.

Kosmetický kalendář pro muže stojí 899 Kč. Prodává ho pouze jeden eshop, takže ani nechoďte na Heureku, protože ho tam levnější nenajdete.

4. Degustační kalendář GoldCock

Goldcock Kalendar

Ještě k tomu alkoholu, GoldCock je česká destilérka, která vyrábí docela dobrou whisky. Možná ji znáte jako Rudolf Jelínek. No a právě tento kalendář v sobě skrývá 24 vzorků pravé české whisky od této palírny.

Možnou nevýhodou je, že se tady ty vzorky opakují. V kalendáři je ve skutečnosti pouze 12 vzorků whisky, ale ve dvojité dávce, aby tam bylo celkem 24 degustačních lahviček.

GoldCock kalendář pro muže stojí 2333-2900 Kč.

5. Yankee Candle adventní kalendář

Yankee Candle Tower

Yankee Candle je známá značka a líbí se mi, že dělají senzační adventní kalendáře. Jako asi to není úplně volba pro muže, ale určitě pro páry. Větší romantika asi není ne? Svíčka, víno, večer, postel, stres jestli od té svíčky něco nechytne.

Ne teď vážně. Yankee Candle jsou kvalitní svíčky příjemných vůní. V tomto adventním kalendáři jich je celkem 24. Tedy na každý den adventu jedna.

YANKEE CANDLE dárková sada Vánoce stojí 3200 Kč.

Co se do seznamu nejlepších kalendářů nevešlo?

V tomto článku dávám tipy na adventní kalendáře pro může, které se mi jako muži osobně líbí. V obchodech ale můžete koupit další druhy adventních kalendářů, ve kterých najdete stavebnici LEGO, víno, pivo, kvalitní čokoládu, nářadí, ponožky a další věci. Jenže to mi přijde takové moc všední. Také se můžete podívat na tipy na vánoční dárky z opravdového dřeva,

Kdy začíná advent 2024?

V roce 2024 začíná advent v neděli 27. listopadu 2022 a trvá až do soboty 24. prosince 2022

Závěr

Zaujal vás můj výběr adventních kalendářů? Určitě ano, jinak byste nedočetli celý nákupní rádce adventních kalendářů pro může až se na konec. Každý muž preferuje jiné věci a jiné chutě. Ať už kupujete kalendář pro svůj protějšek nebo sami pro sebe, tak si hlavně celý Advent pořádně užijte.

Podobné příspěvky