Přenosný terminál MetaTrader pro Android

Metatrade4 Pro Android

Android aplikace MetaTrader 4 je plnohodnotná obchodní platforma vhodná pro profesionální obchodníky i začátečníky. Umožňuje trénovat a tvořit strategie na demo účtu a používat ten skutečný, na kterém můžete plně vydělávat.

Díky tomu, že k tomu máte všechny potřebné nástroje, můžete na platformě prohlížet kotace finančních nástrojů, obchodovat z grafů, využívat tržní a čekající příkazy a provádět mnoho dalších operací. Aplikace vám umožňuje zobrazit kompletní historii obchodů, analyzovat vaše transakce a rozvíjet se aktivněji a úspěšněji.

Funkce MetaTrader pro Android

Obchodní platforma MT4 Android je kompletní sada nástrojů pro bezproblémové obchodování na Forexu. Můžete používat interaktivní grafy a ukazatele, provádět zde technickou analýzu a provádět jakékoli transakce.

Hlavní výhody aplikace:

  • Tři typy grafů: přerušované čáry, japonské svíčky nebo sloupce. Grafy lze škálovat a posouvat.
  • Časové rámce se pohybují od minuty do měsíce.
  • Technická analýza založená na 30 populárních ukazatelích. Uživatel může otevřít až 10 oken s indikátory najednou.
  • Podpora 24 analytických objektů, včetně čar a geometrických tvarů.
Metatrader4 Pro Android 2
Zdroj: Google Play

Uživatelé dostávají nejcennější a nejaktuálnější informace o změnách na finančních trzích a událostech, které mohou ovlivnit směnný kurz a zisk obecně. Obchodník má také možnost využívat e-mail na serverech MetaTrader. A konečně, mobilní chat je dalším místem, kde můžete komunikovat s dalšími profesionály, získat cenné rady, sdílet zkušenosti a vydělávat ještě více.

Funkce obchodování na platformě

Pokud jste již vytvořili strategii, bude snadné vydělávat pomocí platformy MetaTrader 5 Android. Mobilní obchodní systém umožňuje nejen provádět okamžité transakce, ale také pracovat s nevyřízenými příkazy: obchodní požadavky jsou prováděny i poté, co uživatel zavře aplikaci. Navíc i otevřenou pozici lze upravit a změnit, aby se zvýšil příjem nebo snížily ztráty.

Využijte automatizaci obchodování a uvolněte čas na správu více účtů. Můžete se také učit od odborníků pomocí funkce „kopírovat“ a sledovat jejich techniky, vzorce, strategie a principy analýzy. Tento způsob rozvoje vám umožňuje hodně se učit a zároveň vydělávat peníze.

Jak začít používat MetaTrader 4 nebo MT5?

Stejnou obchodní platformou, ale s některými novými funkcemi pro profesionální obchodníky, je aplikace MetaTrader 5. Software je zdarma ke stažení a instalaci. Vyberte si demo účet nebo se zaregistrujte, proveďte vklad a začněte vydělávat ještě dnes!

Podobné příspěvky