Jak vybrat spací pytel

výběr spacího pytle

Spacák je neodmyslitelnou součástí každého pohodově naladěného výletu do přírody. Nezáleží na tom, jestli spíme pod širým nebem, či se k sobě tulíme v rozbitém stanovém tábořišti. Prima spacáky musí být za každých okolností pohodlné, teplé a kvalitní. Při nákupu buďte pečlivý a raději se vyvarujte místům, jako jsou obchodní řetězce, kde sice naleznete dětské spacáky za lákavě nízkou cenu, ale to je to jediné, co se na nich dá vyzdvihnout. Po stránce funkční zaostávají i za prach obyčejným prostěradlem s dekou.

Spacák z výprodeje nemusí být špatný

Při nákupu se vždy zajímejte o komfortní a teplotní použitelnost, jeho tvar, typ náplně a v neposlední řadě i váhu a velikost. Právě v hypermarketech se prodávají dětské spacáky, které poukazují na jejich lehkost, ovšem s tím i ztratily tolik důležitou tepelnou izolační charakteristiku a vašim dětem bude při nocování v přírodě zima. Prima spacáky nemusí být zrovna jen ty nejdražší, poohlédnout se můžete i po sortimentu s označením spacáky výprodej. Nízká cena není to, co dělá tento produkt špatným. Vždy si hlídejte základní požadavky a myslete na své blaho. Spacák z výprodeje nezatíží váš finanční rozpočet a splní vaše očekávání, pokud dáte přednost těm, které obepínají vaše tělo a mají vhodně nastavené teplotní minimum. Vhodnou volbou je spací pytel mumie. Samozřejmě, že takový vojenský spacák je téměř dokonalým materiálem pro výlety do přírody, ale není nezbytný, pokud víme podle čeho si tento produkt vybírat

Spacák vojenský jako ideální řešení

Pokud si nejste jisti samotným výběrem spacáku, tak si trochu připlaťte a zakupte si spacák vojenský, který odpovídá požadovaným normám pro pobyt v přírodě. Společně s tím musíte počítat i odpovídající ceně, tedy pokud nesáhnete po náhražce kvalitních značek. Ať už zvolíte spacáky z výprodeje, nebo jakékoliv jiné, tak si vždy zakupte kvalitnější, ve kterém se budete cítit bezpečně a teple.

Podobné příspěvky