OnlineJazyky.cz recenze. Osobní zkušenosti z učení angličtiny online

Recenze Onlinejazykycz

Když jsem narazila na OnlineJazyky.cz, hned mě to chytlo. Byla jsem zvědavá, jestli se tento kurz nějak liší od všech těch, co jsem už vyzkoušela. A víte co? Opravdu mě to překvapilo. Tenhle online kurz nabízel spoustu jazyků a úrovní, úplně od začátečníků až po ty, co už v jazyce něco umí, a dokonce i nějaké ty speciální balíčky pro ty, co potřebují něco extra. A jaké jsou moje zkušenosti?

Co mě na tomto kurzu nejvíce oslovilo, byla jeho časová flexibilita a možnost opakování lekcí, které jsem nepochopila. Vše je vysvětleno „po lopatě“ a pokud je třeba, můžete se obrátit přímo na lektora. Celý kurz je navíc prezentován v motivující a zábavné formě, což mi velmi vyhovuje. Přístup P. Lišky dodává kurzu ten správný punc humoru a kvality.

Jak Jsem Se Ucila Anglicky

Jako někdo, kdo má rád vtipné pojetí, ale zároveň si cení kvality, jsem u OnlineJazyky.cz našla to pravé. Je to první online kurz, u kterého jsem vydržela a na lekce se opravdu těším. Zjistila jsem, že si z naučeného pamatuji mnohem více než u jakéhokoli jiného kurzu, což je pro mě velký plus.

Objektivně vzato, kurz má své nedostatky – vyšší cena (3 500 Kč/rok) a omezení některých jazyků pouze pro začátečníky by mohly být pro někoho překážkou. Ale pro mě převažují jeho pozitiva. Speciálně sekce odborné angličtiny pro obchod a cestování jsou velmi užitečné. Denní lekce jsou krátké, zábavné a uživatel si může sám zvolit čas pro jejich absolvování.

Jaké jazyky se tam můžete naučit

Když jsem poprvé vstoupila na platformu OnlineJazyky.cz, byla jsem ohromena širokou nabídkou jazyků a úrovní. Je zde šest světových jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština. Co je nejzajímavější, nabízejí kurzy pro všechny úrovně – od úplných začátečníků až po pokročilé studenty, a to i včetně specializovaných kurzů pro různé profese. Tato variabilita je skvělá nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy a školy, které hledají efektivní způsob, jak své zaměstnance nebo studenty vzdělávat v jazykových dovednostech.

Onlinejazyky Seznam Jazyku

Co mě na těchto kurzech zaujalo, byla jejich interaktivita a využití nejmodernějších výukových funkcí. Každá lekce je proložena motivačními prvky, které udržují zájem a podporují aktivní učení. Umožňují studentům nejen naučit se jazyk, ale i zažít ho v praxi, což je pro mě jako studenta klíčové.

Navíc OnlineJazyky.cz nabízí možnost vyzkoušet si zkušební lekci zdarma. Toto mi umožnilo nejen nahlédnout do jejich metody výuky, ale také si ověřit, zda je jejich styl učení pro mě ten pravý. Díky tomu jsem se mohl rozhodnout s větší jistotou, zda chci investovat do celého kurzu.

Kromě toho, co mě na OnlineJazyky.cz nejvíce oslovilo, je jejich přístup k různým úrovním. Například u angličtiny pokrývají vše od úrovně A1 až po C2, což znamená, že studenti mohou postupovat ve svém studiu až na velmi pokročilou úroveň. Tento rozsah není tak častý u ostatních online kurzů, a proto je OnlineJazyky.cz pro mě skutečně výjimečná platforma.

Jak udržují mojí roztěkanou pozornost při výuce

Musím přiznat, že udržet moji pozornost při učení se není vždy jednoduché, ale OnlineJazyky.cz mě překvapilo svým jedinečným přístupem. Klíčem k úspěchu zde je hraní s motivací. Výuka je proložena hravými prvky – od 15 různých typů cvičení až po motivační maily a videolektora. Využívají herní prvky a mají nástěnku s průběžnými výsledky, které jsou znázorněny v přehledných grafech. Cítím se povzbuzená, oceněná a hlavně baví mě to. Mám pocit, že se učím skoro mimoděk.

Udrzeni Pozornosti Pri Vyuce

Jedním z aspektů, který mě na OnlineJazyky.cz opravdu zaujal, je smysluplnost výuky. Nabízejí komplexní přístup, kdy se zapojují všechny smysly. Učí mě anglicky číst, psát, rozumět i mluvit. V každé lekci se setkávám s novými slovíčky a gramatikou a mohu si je procvičovat tak dlouho, dokud to není potřeba. Je to jako hraní – slovíčka a gramatika se mi vryly do paměti a dokážu je používat ve větách. S OnlineJazyky.cz mám pocit, že angličtinu skutečně zdolávám.

Zkušenosti se vstupním jazykovým online testem

Jako někdo, kdo se považuje za „věčného začátečníka“ v angličtině, jsem byl zvědavý, jak si povedu v testu angličtiny na OnlineJazyky.cz. Instrukce byly jasné: začít test a pokračovat až do jeho 100% vyplnění. Bylo zajímavé sledovat, jak se test automaticky přizpůsoboval mým odpovědím.

Vstupni Jazykovy Test

Jelikož jsem na začátku své jazykové cesty, test mi nejdříve položil soubor 20 otázek na úrovni A1. Tento přístup mi pomohl cítit se v pohodě a nebyl jsem přehlcený otázkami, kterým bych nerozuměl.

Doba, kterou jsem strávil na testu, byla krátká, což odráželo můj začátečnický status. Celkově jsem byl s testem spokojený. Ukázal mi, kde přesně stojím v mé angličtině, a poskytl mi užitečný přehled o tom, na čem bych měl pracovat, abych se mohl dále zlepšovat. Test byl příjemným prvním krokem na mé cestě k lepší angličtině a pomohl mi nastavit realistická očekávání pro mé další studium.

Délka online kurzu

Když jsem začal vybírat kurz pro zlepšení svých jazykových dovedností, zajímalo mě, jak dlouho mi bude trvat, než dosáhnu svých cílů. Bylo mi řečeno, že kurzy jsou navrženy tak, aby byly dostatečně flexibilní a přizpůsobily se různým potřebám a tempům studia.

Kurz Anglictiny V Prohlizeci Online

Tyto kurzy jsou strukturovány tak, aby pokryly gramatiku a cvičení v rozsahu zhruba půl roku, a to při doporučeném studijním tempu 20 minut denně. Tato informace byla pro mě klíčová, protože mi umožnila plánovat svůj čas a zároveň zachovat vyváženost mezi studiem a ostatními povinnostmi.

Co mě však nejvíce uklidnilo, bylo zjištění, že přístup do kurzu je zajištěn po dobu tří let s možností bezplatného prodloužení. Tento aspekt mi poskytl dostatečnou pružnost, abych se nemusel cítit pod tlakem a mohl se učit vlastním tempem, přičemž jsem věděl, že mám dostatek času na dokončení kurzu a dosažení svých jazykových cílů.

Zkušenost s procvičováním komunikačních dovedností a správné výslovnosti

Při studiu jazyka bez přítomnosti živého lektora jsem byl zpočátku skeptický, zvláště co se týče procvičování komunikačních dovedností a správné výslovnosti. Nicméně, kurz, který jsem si vybral, nabízel zajímavé řešení.

Pro zdokonalení výslovnosti kurz využívá funkci AVATAR. Tato funkce mi umožnila slyšet, jak se správně vyslovují slovíčka. Bylo to velmi užitečné, neboť jsem si mohl následně zkoušet výslovnost nahlas. Kladl jsem důraz na to, abych používal doporučený internetový prohlížeč Chrome, který zajišťoval optimální funkčnost této funkce.

Pokud jde o komunikaci, kurz nabízel možnost Skype lekcí, účast v Konverzačních klubech a jazykovou výuku s Onlajnovkou, kde jsem měl možnost interagovat s lektory online. Tyto možnosti mi poskytly zkušenost tváří v tvář, která je při učení jazyka neocenitelná. Bylo to velmi efektivní, zvláště při zdokonalování mých konverzačních schopností.

V rámci online výuky mě provázel tutor ve formě předem nahraných videí. Tento tutor mi vysvětloval složitosti gramatiky a podporoval mě v mém studiu. I když to nebylo osobní interakce s lektorem, cítil jsem se motivován a podporován v mém učení.

Celkově jsem byl s kombinací AVATARu a možností interaktivních online lekcí spokojen. Tento přístup mi umožnil zlepšit moji výslovnost a komunikační dovednosti, a to i bez přímé přítomnosti lektora.

Procvičování slovíček

Prostřednictvím sekce „Můj účet“ jsem se snadno dostal k sekci „Slovíčka“, kde jsem mohl opakovat všechna slova, která jsem se do té doby naučil.

Psani Slovicek

Co mi na této funkci přišlo obzvlášť užitečné, byla možnost filtrovat slovíčka podle jednotlivých kapitol, ve kterých jsem se s nimi setkal. Díky ikoně „Filtr“ jsem mohl zvolit, zda si chci poslechnout slovíčka znovu nebo je aktivně opakovat. Možnost skrýt jeden sloupec slovíček pomocí znaménka mínus mi pomohla soustředit se na konkrétní jazykový obsah.

Další užitečnou funkcí byla ikona „Procvičování“. Zde jsem si mohl vybrat jazyk, kapitolu a lekci, kterou jsem chtěl procvičovat. Systém mi umožnil označit slovíčka, která jsem již znal, zelenou fajfkou. Naopak ta, která jsem si nebyl jistý, jsem mohl označit červeným kolečkem. Tato metoda mi pomáhala soustředit se na slova, která jsem potřeboval procvičovat více, čímž se mi ulehčila jejich memorizace.

Konečný verdikt recenze

Takže, když jsem narazila na tento online kurz, musím se přiznat, že jsem byla trochu skeptická. Má předchozí zkušenost s online kurzy nebyla zrovna nejlepší – někdy to bylo nudné, jindy jsem se cítila ztracená bez osobního lektora. Ale rozhodla jsem se dát tomuto kurzu šanci a uvidět, jestli to bude tentokrát jiné.

A víte co? Byla jsem příjemně překvapená. Ano, má to své nedostatky, jako je trochu vyšší cena, ale celkově mi to přineslo něco nového. Nabídka jazyků a úrovní byla dost široká – od začátečníků až po pokročilé, a i když jsem si občas přála mít osobního lektora, tak se to dalo zvládnout.

Co se mi na tom líbilo nejvíce? No, byla to ta časová flexibilita a možnost opakování lekcí, kdykoliv jsem potřebovala. To bylo super, protože jsem mohla studovat ve svém tempu a nemusela se stresovat, že něco nestíhám. A výuka byla prezentována takovým zábavným a motivujícím způsobem, že jsem se někdy i smála, což se mi u online kurzů moc často nestává.

Ano, chyběl mi ten osobní styk, ale zase jsem se naučila spoustu nových slovíček a gramatických pravidel. A to způsobem, který byl trochu jako hra. Víte, učení se angličtině bylo v tomto kurzu takové zábavné a interaktivní.

I když to nebylo dokonalé a měla jsem občas pocit, že bych potřebovala víc pomoci, tak jsem se nakonec hodně naučila. A to je pro mě důležité. Takže když to shrnu, tento kurz byl pro mě příjemným překvapením. Nebylo to úplně dokonalé, ale co je, že? Alespoň jsem se naučila něco nového a měla při tom docela zábavu.

Podobné příspěvky