Jak správně používat parfém, abyste vůní oslňovali celý den?

Spravne Pouzivani Parfemu

Nošení parfému je uměním a zároveň velmi individuální záležitostí. Nicméně existují praktické tipy a triky, které dají vyniknout vaší vůni po celý den. Navoňte se tak, že vám nikdo neodolá.

Nošení parfému nebo parfémové vody není jen o aplikaci na vaši kůži. Je to způsob vyjádření sebe samých, způsob, jak přilákat pozornost a zanechat nezapomenutelný dojem. Tak obyčejná věc jako vůně vám může dodat potřebnou špetku sebejistoty a individuality v každodenním životě.

1. Zvolte správná místa

Takzvané pulzní body jsou k aplikaci parfému vhodnější. Většina lidí volí zápěstí, krk, dekolt nebo oblast za ušima. Nebojte se ale trochu experimentovat. Zkuste si navonět vlasy nebo oděv. Když se parfém začne šířit kolem vás, vyvolá ten správný efekt.

2. Nepřehánějte to

Pamatujte, že méně je někdy více. Silná a příliš intenzivní vůně může způsobovat nevolnost nejen vám, ale i vašemu okolí. Proto se v parfému nesprchujte, ale použijte jen malé množství. Ideálně jednu až dvě kapky. Vůně by neměla rušit celkový dojem, který působíte na ostatní. Jde spíš o elegantní a decentní detail, který vám dopomůže k dokonalosti.

3. Správná vůně pro správnou příležitost

Stejně jako si do práce nevezmete plesovou róbu, neměli byste se ani vonět nevhodnými parfémy. Denní vůně musí být svěží a lehká, zatímco večerní vůně je smyslná a tajemná. Pokud přece jen chcete své okolí překvapit, zkuste zvolit parfém, který je pro vás neobvyklý, ale zároveň vhodný na danou příležitost.

4. Pečujte o svou pokožku

Na konec, nošení parfému je nejen o aplikaci, ale také o péči o svou pokožku. Parfém lépe voní na hydratované kůži. Hydratační krémy nebo oleje podpoří i obyčejnější parfémové vody, jejichž vůně vás tak bude provázet celý den.

Podobné příspěvky