Cyklobrašna: Průvodce jak vybrat tu správnou

Za okny se hlásí překrásné letní počasí, které slibuje nezapomenutelné zážitky. Chrániče, helma, povinná výbava, vydatná svačinka, možná i mapa. To jsou základní pomůcky každého cyklisty. Ovšem může jich být daleko více.

V takovém případě po té vezmete na záda batoh, který se stává nepohodlnou součástí celého výletu. Naštěstí se na trhu objevuje skvělá cyklobrašna, jež celou situaci povznáší o třídu výš. Výlety na kole jsou v plném proudu. Jakmile plánujete vícedenní výjezdy, tak se tato pomůcka stává přímo nepostradatelnou a určitě její přítomnost oceníte. Cyklobrašna se vyrábí v různém provedení a tvarů. Záleží pouze na vašich individuálních potřebách a četnosti členů v rodině, kteří podnikají výpravy s vámi.  Na trhu se objevují tyto cyklobrašny.

Cyklobrašny na nosič zadní

Cyklobrašny na nosič v zadní části kola jsou nejběžnější variantou, s kterou se můžete potkat. Vždy si při výběru dávejte pozor na odpovídající velikost, která bude korespondovat s vaším nosičem. Cyklobrašny na nosič se pomalu stávají nedílnou součástí každé vyjížďky. Můžete si sebou vzít oblečení na převléknutí, více jídla i pití a v neposlední řadě i nářadí na opravu kola. Vše perfektně uskladněné.

Cyklobrašny na řídítka

Cyklobrašny na řídítkách si taktéž získaly své přívržence. Jde o praktickou pomůcku, která vám umožňuje uskladnit veškeré nejnutnější věci, jež potřebujete mít ihned po ruce. Cyklobrašny na řídítka patří k velmi oblíbenému cyklo produktu. Mějte tak ihned k dispozici svůj fotoaparát, telefon a další nezbytnosti. Taktéž se do této cyklobrašny vejde i pláštěnka a navíc máte horní pouzdro průhledné, takže se můžete kdykoliv podívat na připravenou mapu, aniž byste museli sahat do útrob batohu.  Cyklobrašny jsou moderním výrobkem, který by neměl chybět žádnému cyklistovi

Podobné příspěvky