Recenze: Amarex – moje 100% zkušenosti s prášky na erekci

velká recenze amarex doplněk na erekci

Co se dozvíte v této recenzi? Amarex je další přírodní doplněk stravy, který by měl podporovat erekci. Prášky na erekci na přírodní bázi. To tady ještě nebylo. V této recenzi jsem se podíval na to, zda jde o opravdu účinný doplněk na podporu mužství. Už teď na úvod mohu napsat, že má tento přípravek všechny předpoklady pro to, aby fungoval na 100 %. Dokáže to ale opravdu?

V rychlosti. Na co jsem přišel:

 • Amarex tvoří několik přírodních látek. Jejich hlavním smyslem je rozšíření cév a zlepšení prokrvení všech údů v těle. Cévy jsou v celém těle a samozřejmě i v penisu. Cévy v penisu mají průměr asi 1 mm a kvůli jejich špatnému průchodu dochází k poruchám erekce. Ta se někdy nedostaví vůbec. Při jejich lepším prokrvení se situace obrací. Cévy penisu jsou lépe prokrvené a nastupuje silná erekce 💪💕😇.
 • Osobně jsem tomu moc nevěřil. Ale protože jsem nějaké potíže s motivací k sexu a se slabou erekcí měl, tak jsem si Amarex a Amarex Complex koupil. Užíval jsem Amarex před sexem a Amarex Men Complex pravidelně během podle doporučení.
 • 🎯Výsledek? Nečekal jsem zázraky během jednoho užití. Sice jsem po prvním užití cítil změnu, ale ta nebyla taková, jako po týdnu užívání. Teprve po týdnu jsem musel uznat, že to na mě funguje. Po měsíci je to ještě o něco lepší. Erekce je při stimulaci pevná, ale je pevná i po ejakulaci. Prostě můžu zůstat uvnitř, aniž bych hned ochabnul. Sex se mi zdá lepší, protože díky prokrvení všechno cítím intenzivněji a před ejakulací cítím v těle takové jemné mravenčení. Jak zamlada 🥒. Kromě toho se mi zdá, že mám o něco delší výdrž, což oceňuje především žena.

Vyjde to draho? To jednoznačně vyjde. Ale mě to za to stojí. A to doslova. Protože je úbytek erekce a celkové vitality také často příznakem ztráty testosteronu. Samotný Amarex se má brát jen před sexem. Chuť by byla asi každý den, ale musím nechat ženu oddechnout, takže jeho spotřeba není taková 😎

Co je Amarex?

Amarex je doplněk stravy plný přírodních látek a výtažků z nich. Jsou to prášky nebo spíš pilulky na erekci bez lékařského předpisu. Nejde tedy o nějaké syntetické šidítko. Na úvod bych měl napsat, že Amarex není lék, není to falešná Viagra, ale je to doplněk stravy napěchovaný účinnými látkami. Tento přírodní doplněk vznikl ve spolupráci s lékaři a odborníky na fyzioterapii. Hlavním smyslem Amarexu je dodat pánům více sebevědomí v sexuálním životě. A to především prostřednictvím rychlé a pevné erekce.

amarex tablety

Amarex 100% – 30 kapslí

Věděli jste, že jde pořídit výhodnější balení?

Amarex Men Complex – 120 kapslí

Amarex slevový kód

Po kliknutí na tlačítko slevový kód se přenesete do e-shopu, kde už budete mí načtenou slevu na Amarex – 30 kapslí nebo Amarex Men Complex – 120 kapslí.

Jak Amarex funguje?

Amarex je tedy plný přírodních látek z různých koutů světa. Tyto látky většinou působí určitým způsobem na organismus, cévy, krevní oběh a dostatečné prokrvení všech údů těla. Tedy i toho, od kterého očekáváme erekci. A o to prokrvení jde především. Vedle hlavních látek je pak v Amarexu přírodní afrodiziakum, které podporuje mužskou sexuální touhu, nebo vitamin C, který má prokazatelný vliv na lidský organismus a zdraví.

Jak rychle se dostaví při užívání Amarex erekce?

Amarex funguje obvykle od 30 do 60 minut od užití tobolek. Je tedy potřeba počítat s tím, že po zapití Amarexu budete mít před sexuální aktivitou určitou mezeru. Takže třeba zapijete přípravek a můžete skočit do sprchy. Tenhle „prostoj“ při čekání na výsledek je obvyklý třeba i u Viagry.

Teď přijde to nejdůležitější. Mnoho pánů očekává od podobných doplňků, že spolknou tobolku a okamžitě budou mít erekci. Tak to nefunguje. Amarex je nutné pořádně zapít a k pořádné erekci je důležitá fyzická stimulace. A to především penisu. Bez stimulace by vám nefungoval sebelepší přípravek na erekci.

Co Amarex obsahuje a proč?

Složení vás rozhodně nezklame. To, co je u každého přípravu nejdůležitější, je právě složení. To mě v tomto doplňku stravy opravdu zaujalo. Význam jednotlivých látek je prostě více než jasný. Jde zejména o dostatečné prokrvení penisu a pak také o podporu sexuální chutě s cílem zajistit silnou erekci.

Balení Amarex Men Complex se 120 tobolkami
 • L-Arginin – je to esenciální kyselina, kterou může naše tělo získat z červeného masa, vaječného bílku, hrášku, mořských plodů a tak dále. Problém je, že abychom tělu dodali dostatek této látky, tak bychom museli zkonzumovat hrozné množství těchto potravin. To nejspíš není možné. L-Arginin se mimo jiné podílí na kvalitnější spermiogenezi a erekci. Pak jsou zde také vlivy na lepší regeneraci nebo zlepšování zásobování mozku a srdce kyslíkem.
 • L-Citrulin – to je další případ užitečné aminokyseliny, která hraje důležitou roli v biologických procesech, ale do těla ji ve stravě nedostaneme příliš. L-Citrulin najdeme například v melounu, ale ani nechci počítat, kolik bychom ho museli sníst, aby byl cítit nějaký účinek. L-Citrulin se používá například u sportovců ke zvyšování výkonu. Tím, jak se L-Citrulin dostává dále do těla, tak produkuje arginin a oxid dusnatý. Oxid dusnatý dokáže regulovat průtok krve a krevní tlak. Samotný L-Citrulin dokáže podporovat efekt L-Argininu, čímž se zvyšuje intenzita prokrvení, které je potřebné pro silnou erekci.
 • Maira puama – je strom z Amazonie. Je to vlastně afrodiziakum, kterému se v Amazonii říká mocné dřevo. To je samozřejmě jedna z babských povídaček, které často doprovázejí snad všechny afrodiziaka. Maira puama však obsahuje různé esenciální oleje a masné kyseliny. To už není babská povídačka, ale fakt. No a tyto látky mohou mít úžasný dopad na podporu chuti k sexu nebo k odbourávání sexuálních poruch.
 • Kotvičník zemní – se často nazývá jako životabudič pro muže. Hlavní ale je, že působí na pohlavní orgány a ovlivňuje hormonální aktivitu i tělesnou energii. Kotvičník totiž obsahuje například steroidní saponiny, alkaloidy, flavonoidy, glykosidy, třísloviny, vitamíny. Samotný Kotvičník pak může napomáhat ke zvyšování hladiny testosteronu a k podpoře erekce.
 • Maca – tu Peruánci nazývají jako peruánskou Viagru. Jejím smyslem je zvýšení libida. To nepovzbuzuje nějakým zázrakem, ale různými aminokyselinami, mastnými kyselinami a dalšími látkami, které obsahuje.
 • Další látky – Amarex pak obsahuje vitamin C, jehož blahodárné účinky na lidské tělo známe nejspíš všichni a pak je zde ještě Piperin. To je ta látka, která štípe v černém pepři. Jeho význam v tomto doplňku je zejména pro zvýšení účinku ostatních látek, které jsem vyjmenoval výše. Účinnost ostatních látek dokáže Piperin zvyšovat prokazatelně, protože na toto téma proběhla řada studií.
Účinné látky v balení pilulej na erekci Amarex

Co obsahuje Amarex?

Kotvičník zemní (Standardizovaný extrakt 90% saponinů)  220 mg
L-Arginin HCL  100 mg
L-Citrulin  75 mg
Maca  75 mg
Muira puama  75 mg
Vitamin C 50mg (62,5 % RHP – Referenční hodnoty příjmu)
Extrakt černého pepře  5 mg
Tabulka účinných látek

Jak se Amarex užívá?

Nesnažte se užívání nějakým způsobem šidit. Pamatujte také na to, že čím jsou vaše váha a fyzické proporce vyšší, tím spíše užívejte větší množství doporučené dávky.

Amarex se užívá vždy 30-60 minut před sexem a to 2-3 tobolky na lačný nebo polosytý žaludek. Vždy pořádně zapijte a to 200-250 ml vody. Nestačí jen kapka vody, aby tobolky sklouzly do krku. Je potřeba dostat je až do žaludku. A to chce hodně tekutin. Více by mohla napovědět recenze Amarex.

Pokud mluvíme o sexu, tak mluvíme o jakékoliv sexuální aktivitě. Ano, i o masturbaci, která má mnoho benefitů jako prevence proti nádoru prostaty, na zvyšování sexuální touhy, zlepšování nálady a tak dále.

Chcete mít co nejlepší účinky, tak pak dodržte pár důležitých zásad:

 1. Před sexem nejezte nic těžkého ani tučného. Dejte si lehké jídlo, které tělo snadno stráví. Pokud se zaplácnete těžkou večeří, tak se tělo vyčerpá na její strávení a na erekci už nebude mít dost energie.
 2. Nešetřete na tobolkách. Pokud je vaše váha vyšší, tak pak to platí dvojnásob. Tělo potřebuje větší doporučenou dávku podpůrných látek.
 3. Důkladně tobolky zapijte.
 4. Počkejte 30-60 minut. Žádný stres. Dejte si tobolky, přečtěte si noviny, dejte si vanu, jděte se projít. Nebojte, erekce vás cestou nepřepadne.
 5. Nezapomeňte na fyzickou stimulaci. Poslední a nejdůležitější bod. Fyzická stimulace je důležitá pro erekci. Stimulovat penis můžete buď sám nebo vám s tím pomůže protějšek. Nečekejte na to, že budete mít erekci jen tak. K čemu by vám to bylo? Děláte to přeci kvůli sexu.

Má Amarex vedlejší účinky?

To je jedna z jeho výhod. Nemá. Je to doplněk stravy založený na přírodních látkách. Těmi byste se za určitých okolností mohli tak maximálně přecpat, ale to byste jich museli sníst opravdu mnoho, což nemá smysl zkoušet. Každopádně, vedlejších účinků se bát nemusíte. Prostě tady nejsou. Ale je samozřejmě potřeba zachovat doporučené dávkování a to v žádném případě nepřekračovat.

Srovnání Amarex a Amarex Men Complex

Výhodná balení Amarex

S výhodnými baleními přípravku Amarex je možné dosáhnout na zajímavé slevy a tím tak ušetřit několik set korun. Získat velkou slevu je velice snadné. Stačí objednat některý ze zvýhodněných balíčků, který obsahuje několik balení Amarex nebo Amarex Men Complex.

Amarex
výhodné balení

Amarex Men Complex
výhodné balení

Zajistí Amarex erekci?

Když jsme si tedy rozebrali složení a to, jak se má Amarex užívat, tak se pojďme podívat na nějaké zkušenosti s užíváním Amarexu. Ten mohu označit za účinný doplněk, od kterého ale nesmíte očekávat přehnané zázraky. Nepřijde nečekaná erekce bez důvodu a bez snahy, nebude z vás sexuální mašina, která má sex několikrát za noc. To ne. To nejspíš nelze očekávat totiž ani od léků nebo nelegálních látek na podporu erekce.

Od Amarexu nečekejte, že se z vás stane testosteronem nabušená sexuální mašina. Čekejte ale kvalitnější erekci s menším úsilím na její získání a udržení. Pokud například trpíte oslabenou erekcí, menším sexuálním libidem, tak pak má smysl Amarex vyzkoušet, protože vám může pomoci, aniž by měl nepříznivý vliv na organismus. Proč si v ložnici neužít zase nějakou zábavu s přírodní podporou erekce?

Shrnutí recenze Amarex

Amarex patří v současné době k tomu nejlepšímu, co můžeme v našich obchodech na podporu erekce sehnat. Napovídají o tom i mnohé recenze o přípravku Amarex. Například na serveru Zbozi získal 4,5 hvězdičky a například ArginMax má pouhé 3 hvězdičky. Toto je hodnocení a recenze vychazející ze zkušeností opravdových lidí.

Za Amarex zatím nestojí velká marketingová kampaň, která by mu umetala cestičku. Samozřejmě i na tom se nejspíš pracuje, protože sebelepší produkt je potřeba dostat do povědomí lidí, aby se o něm dozvěděli. Přece si ho výrobce nebude nechávat pod pultem ve skladu. Proč by to dělal, když může pomoc podpořit erekci a zvýšit sebevědomí mnoha mužům.

Podobné příspěvky